preview

CZECH SALES ACADEMY Trutnov

Popis

VOŠ nabízí tříleté denní studium v akreditovaném programu Management malých a středních firem ukončené absolutoriem a získáním titulu DiS.

 

 

Co zde můžete studovat?

Stačí se podívat jedním klikem do brožury Absolvent.cz

brochure

Nebo se podívejte na sociální stránky školy

WWW: https://voshk.webnode.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/czechsalesacademy/
Zaměření školy: Ekonomie
Typ školy: Soukromá
Bezbariérový přístup: Ne

Studijní programy/obory: (název, forma studia, titul)

Management malých a středních firem

Podrobné informace o škole

NAŠÍM CÍLEM JE PŘIPRAVIT VÁS PRO PRAXI. 

Po skončení studia budete schopni ŘÍDIT VLASTNÍ FIRMU NEBO SE UPLATNÍTE VE STŘEDNÍM MANAGEMENTU velkých společností.

OPROTI STUDIU NA VŠ ZÍSKÁTE PRAKTICKÉ DOVEDNOSTI A ZNALOSTI OCEŇOVANÉ ZAMĚSTNAVATELI. Budete dobře připraveni komunikovat dvěma světovými jazyky, budete vedeni k tomu, abyste zvládli analytickou práci, a to jak samostatnou, tak i v pracovním kolektivu. Významnou kompetencí, kterou získáte, je schopnost řešit samostatně složitější rozhodovací úlohy. Při studiu klademe důraz na odbornost, komunikační způsobilost a praxi.

TEORETICKÉ ZNALOSTI SI VYZKOUŠÍTE V SOUVISLÉ 14 TÝDENNÍ PRAXI, díky které získáte CENNÉ KONTAKTY a budete se rychleji orientovat v ekonomické praxi. Mnoho absolventů si v minulosti našlo svoji první pořádnou práci právě v průběhu odborné praxe u našich partnerských organizací.

KREDITNÍ SYSTÉM STUDIA JAKO NA VŠ vám umožní větší výběr z volitelných předmětů a autonomii. Studium je u nás organizováno vysokoškolským způsobem a je rozděleno na 6 období. Poslední, šesté období je zaměřeno na praxi, na přípravu na absolutorium a konzultace ke zpracování absolventské práce.

NESPÍME NA VAVŘÍNECH A ZVEME ODBORNÍKY Z PRAXE PŘÍMO DO VÝUKY, abyste měli přehled, jak řízení firmy funguje v reálných podmínkách. Aby toho nebylo málo, budete řešit projekty a úkoly, které jsou zadávány a hodnoceny našimi partnerskými firmami.

ZDARMA ISIC KARTU A ZDARMA PŘÍSTUP DO Studijní a vědecké KNIHOVNY v Hradci Králové vám věnujeme, aby se vám dobře studovalo.

Do školní e-knihovny plné e-učebnic a audio/videomateriálů, které jsou tvořeny ve spolupráci se špičkovými světově uznávanými odborníky, budete mít bezplatný přístup i po skončení studia na naší škole. Chceme, aby se vám dobře dařilo při podnikání či manažerské práci. 

 

Diskuze