Obchodní akademie, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště 

Udržujeme úzké kontakty s významnými institucemi, ke kterým patří především Hospodářská komora, Svaz účetních, Vysoká škola ekonomická v Praze, Univerzita T. Bati ve Zlíně - fakulta ekonomiky a managementu, Národní ústav odborného vzdělávání v Praze a spolupracuje s řadou významných podniků v regionu. Spolupracujeme rovněž s obdobně zaměřenou školou Business college v dánském Aalborgu a v rámci programu SOKRATES se školou v německém Rheine a slovenském Trenčíně.

Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola, s.r.o. v Kroměříži

Vyšší odborná škola byla zařazena Ministerstvem školství do sítě škol v roce 1996 jako jedna z prvních v ČR. V současné době tvoří nabídku vyššího odborného studia programy Daňová a finanční správa v denní a dálkové formě a Turismus se studiem pouze v denní formě. Skladba výukových předmětů a jejich obsah se upravuje dle potřeb praxe a nových hospodářských a společenských trendů a podléhá akreditaci Ministerstva školství.

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Zlín

TO JSME MY: Zdravotnický záchranář, za tři roky titul máš. Školu máme moderní a pěknou, uniformy nám v akci neskutečně seknou. Sněhem se přebrodit, ve vodě se netopit, na skalách se nezabít, tomu se musí správný paramedik podrobit. Ve druhém ročníku se vstříc nebezpečí dáme, v září do sanitky prvně nasedáme. Pacienty stabilizujeme, životní funkce zajišťujeme, do nemocnice se s houkáním přesunujeme.

Vyšší odborná škola a Obchodní akademie Chotěboř

Obchodní akademie existuje v Chotěboři od roku 1960, kdy z Ústí nad Orlicí byla dislokována do Chotěboře dvouletá účetnická škola. Prvotní název byl Střední zemědělská škola, obor ekonomika. V roce 1981 byla zařazena mezi střední ekonomické školy, obor ekonomika zemědělství a výživy. Od roku 1994 nese jméno Obchodní akademie. V dubnu 2010 oslavila škola 50. výročí své existence.

Vyšší odborná škola pedagogická a sociální a Střední pedagogická škola Kroměříž

V historické budově jsou vytvořeny dobré podmínky pro moderní výuku. Nové pracovny výpočetní techniky, specializované učebny pro dramatickou výchovu, učebna s velkoplošnou videoprojekcí, učebna základů administrativy, učebny hry na hudební nástroj, odborná učebna pro hudební výchovu, tělocvična s vybavením pro sportovní gymnastiku, vznikající posilovna a studovna , to vše vytváří optimální prostředí pro přípravu budoucích pedagogů.